Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Dizajnová kancelárska stolička MUUNA


    

Dizajnová kancelárska stolička MUUNA

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: MU 3101.15
Farba látky OCEANIC
Kríž päťramenný
cena od bez DPH : 603,00 €
cena od s DPH (20 %):
723,60 €

Neskromný dizajn a veľmi vysoký komfort, to sú prednosti tohto kancelárskeho kresla. A práve elegancia stoličky, pohodlie, praktické ovládacie prvky, ergonómia a oku lahodiaci dizajn sú základné predpoklady pre vysokú výkonnosť pri práci. Kancelárske kreslo Muuna je absolútnym víťazom Nábytok roku 2021 v Čechách, ktoré udeľuje Asociácia českých nábytkárov. 

Vybrať si môžete zo širokej škály farieb a látok čalúnenia. Kríž stoličky môže byť štvorramenný, alebo päťramenný vo farbách biela, čierna, alebo leštený hliník. 

Farebné čalúnenie je kombinované s bielym plastom na stoličke a tiež bielym päťramenným plastovým krížom. Pre dokonanie dokonalosti sú navolené kvalitné kolieska s bielym dizajnovým krúžkom, ktoré sú vhodné na pevnú, či kobercovú podlahu. 

Čalúnenie je 100% recyklovaný polyester. Je to ekologicky šetrná látka získavaná recykláciou spotrebiteľských plastov, ktoré aktuálne znečisťujú naše moria a oceány. Okrem toho je každá časť stoličky rozmontovateľná a recyklovateľná.

Na rozdiel od iných kancelárskych stoličiek nie sú na prvý pohľad vidieť žiadne ovládacie prvky. Počas sedenia na stoličke ich však nájdete hmatom zo spodnej strany sedáka. Sú integrované do konštrukcie tak, aby ich nebolo zhora vidno, no jedná sa o veľmi praktické, inteligentné a veľmi ľahko ovládateľné riešenie. Pravou rukou plynulo ovládate výšku sedáka a ľavou rukou ovládate aretáciu SELF mechaniky so samonastaviteľným prítlakom chrbtovej opierky. Sadnete si a SELF mechanika všetko nastaví za Vás, tak jednoduché to je. Prítlak sa nastaví a prispôsobí telesnej hmotnosti používateľa v rozsahu 50 – 120 kg. To Vám prinesie maximálne pohodlie pri práci či relaxovaní. Mechaniku viete aretovať v 3 polohách. 

Možnosti nastavenia:

 • SELF mechanika – samonastaviteľný prítlak chrbtovej opierky (od 50-120 kg)
 • Chrbtová opierka - výška (systém Easy - Touch)
 • Sedák – výška

   
Základné prevedenie:  
Celočalúnená stolička s prešívanou a výškovo nastaviteľnou opierkou chrbta (85 mm), konštrukcia – čierny plast, čierny päťramenný kríž ∅ 680 mm, kolieska čierne brzdené určené na mäkkú alebo tvrdú podlahu Ø 60mm. 

Príplatkové prevedenie:

 • Prevedenie v bielom plaste
 • Päťramenný kónický kríž Ø 68cm– biely plast
 • Päťramenný kónický kríž Ø 70cm – leštený hliník
 • Kolieska s chrómovým alebo bielym dizajnovým krúžkom
 • Klzáky s filcom alebo bez


Farebné prevedenie ekologickej látky OCEANIC: 
žltá 4355, ružová 4354, sivá 4352, tyrkys 4353, čierna 4351
Farebné zobrazenie vzorkovníka nemusí úplne zodpovedať realite (závisí od nastavenia monitora), preto Vám odporúčame farebné prevedenie konzultovať, prípadne vzorkovník osobne pozrieť u nás v showroome. 

Vďaka širokej škále farieb sa zvyšuje schopnosť stoličky adaptovať sa v akomkoľvek priestore. Do štýlových kancelárií aj do domácich pracovní zapadne skvele. Jej dokonalý dizajn Vás bude vábiť, aby ste sa do nej neodkladne posadili. Muuna Vám sadne ako uliata. 

Zároveň dávame do pozornosti, že aj práve túto stoličku máme v showroome vystavenú. Príďte si osobne pocit pohodlia vyskúšať.

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, čalúnenie v inej kvalitnej látke a farebného prevedenia, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

PRIHOVÁRAJÚ SA VÁM AUTORI DIZAJNU Massimo Costaglia & Giulio Mazzanti

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YzYwM