Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Výškovo nastaviteľné stoly » Elektrický výškovo nastaviteľný stôl MOTION DUAL


        

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl MOTION DUAL

 

Dostupnosť: do 14 dní
Číslo produktu: OFF-EVS-01
Farba stolovej dosky
Farba konštrukcie
cena od bez DPH : 1 492,00 €
cena od s DPH (20 %):
1 790,40 €

Elektrické, výškovo nastaviteľne stoly sú výbornou investíciou, ktorú nebudete nikdy ľutovať. Zdravie je Vaše bohatstvo a je dobre, že si to uvedomujete.

Nesprávne a dlhodobé sedenie je v dnešnej dobe civilizačná choroba. Práve sedenie je bežná súčasť pracovného života v manažmente či administrácií. Tento problém vyrieši striedanie sedenia a státia. V stoji zapojíte brušné a chrbtové svaly a odľahčíte tlak na medzistavcové platničky. A keď už stojíte, viete si precvičiť nohy jednoduchými cvikmi a zlepšiť tak stav vašich ciev.

Jednoduché a pritom tak efektívne. 

Farebné kombinácie stolových dosiek, farby podnožia, šírka a hĺbka stolovej dosky, možnosť pamäťového ovládača, či dve maximálne výšky zdvihu stola, to všetko vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. 

MOTION DUAL je pracovisko pre dvoch ľudí. Každý má svoj stôl, svoj pracovný priestor, ale hlavne svoju predstavu, či chce zrovna stáť, alebo sedieť. Práve preto je toto dvojpracovisko vybavené dvomi motormi s vlastným ovládaním.

Výšku nastaviteľného stola MOTION DUAL nastavujete v rozmedzí 705 – 1205 mm. Šírka jednej pracovnej dosky je 1200 mm a hĺbka je 800 mm. 

Stolovú dosku dostanete do pohybu jednoducho stlačením tlačidla na ovládači, ktorý si ľahko viete pripevniť kvôli dostupnosti na okraj stola na ľavú alebo pravú stranu (pre pravákov aj ľavákov vyhovujúca pozícia).  Elektromotor má tichý chod, tiež plynulý rozjazd a dojazd. Súčasťou je inteligentný antikolízny systém, ktorý zastaví pohyb stolovej dosky v prípade nárazu pri nastavovaní výšky. Hrúbka pracovnej dosky je 25 mm, tá je chránená 2 mm ABS hranou. Nosnosť stola je 100 kg. 

Pre obe samostatné pracoviská pripadá jedna kovová, pevná a stabilná podnož. 

ZAKLADNÉ PREVEDENIE: 
Rozmery 1200 x 800mm, základný elektrický ovládač, rozsah zdvihu 705mm – 1205mm 

MOŽNOSTI PREVEDENIA: 
Stolová doskaagát, buk, jelša, dub, čerešňa, orech, sivá, biela
Farba kovovej konštrukcie: biela, čierna, sivá 
Rozmery: 1200 x 800mm, 1400 x 800mm, 1600 x 800mm, 1800 x 800mm 

ĎALŠIE MOŽNOSTI: 
Ak budete využívať stôl viacerí, máte možnosť vybrať si ovládač pamäťový, kde si viete uložiť do pamäte až 4 prednastavené výšky. Podnož trojsegmentová zabezpečí rozsah zdvihu od 605 – 1295mm. 

Ak ste nenašli vyhovujúce riešenie pre Vás, neváhajte nás kontaktovať. Vyrobíme vám stôl na mieru podľa možností. Aj drevodekor stolovej dosky prispôsobíme k Vášmu nábytku v interiéry.

Príďte si osobne vyskúšať výhody elektricky výškovo nastaviteľného stola, ktorý máme v showroome vystavený.

Elektrické, výškovo nastaviteľné stoly sú výborným riešením dynamického štýlu práce, ktorý si bezpochyby zamilujete. 


POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YTVkYj