Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Ergonomická stolička FLEXI


        

Ergonomická stolička FLEXI

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
cena od bez DPH : 387,00 €
cena od s DPH (20 %):
464,40 €

Absolútny bestseller.

Je viacero dôvodov, prečo by aj Vás mohla táto výnimočná kancelárska stolička zaujať.

 

Dôvodom môže byť svieži a nadčasový dizajn, kde na prvý pohľad vidíte, že kvalita všetkých komponentov stoličky je na najvyššej úrovni. Flexibilita výberu materiálov, mechaník a všetkých funkčných častí stoličky Vám dáva obrovskú príležitosť, vyskladať si tú najlepšiu kancelársku stoličku. Takú stoličku, na ktorú sa budete ozaj tešiť.

 

Opierka chrbta aj opierka hlavy môžu byť čalúnené kvalitnou poťahovou látkou, ale môžu byť čalúnené aj vzdušnou samonosnou sieťovinou. Ergonomicky tvarovaný sedák je čalúnený poťahovou látkou vo farbe podľa Vášho výberu. Pre podporu správneho držania tela počas sedenia je možnosť voľby bedrovej opierky. Bežnou funkciou sedáku je nastavenie výšky, no pri tejto stoličke máte možnosť zvoliť si variantu s nastavením hĺbky, náklon sedáku o 5 stupňov, prípadne si viete vybrať XXL sedák. Opierka chrbta je výškovo nastaviteľný aj pri variante so samonosnou sieťovinou. Opierka hlavy je sklopná, výškovo nastaviteľná. A aby toho nebolo málo, súčasťou opierky hlavy môže byť zo zadnej strany stoličky praktický vešiak. Pre maximálny komfort sedenia si môžete vybrať z viacerých druhov podrúčiek, či už výškovo nastaviteľné alebo multifunkčné.

 

Základom ergonomickej stoličky je kvalitná mechanika. Stolička Flexi Vám ponúka na výber dve mechaniky. Jedna disponuje funkciou nastavenia sily protiváhy, no druhá mechanika má túto funkciu upravenú tak, aby sama intuitívne rozoznala potrebnú silu podľa telesnej hmotnosti používateľa.

 

Rám vrátane päťramenného kríža môže byť nielen v čiernej, ale aj v bielej farbe. A biela farba tejto stoličke ozaj svedčí. Kolieska sú kvalitné univerzálne na tvrdú aj mäkkú podlahu. Ak sa rozhodnete stoličku doladiť do posledného detailu, tak určite si vyberte kolieska s bielym či chrómovým krúžkom. Samotný kríž je možné objednať si v čiernej, bielej, ale aj striebornej farbe, či farbe lešteného hliníka.

Ak máte vysoké nároky na to, aby každá časť stoličky bola prispôsobená Vašej postave a zároveň aby farebne dotvárala Váš interiér, tak si môžete byť istý, že stolička Flexi bude tou najlepšou voľbou.

Ešte váhate? Dizajnérom stoličky je Massimo Costaglia a za svoj mimoriadne vydarený dizajn získala v roku 2014 ocenenie Nábytok roku v Čechách, udeľovaný Asociáciou českých nábytkárov.

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

OGYxNzY