Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Executive soft seating - kreslo CA-VA


        

Executive soft seating - kreslo CA-VA

 

Dostupnosť: 4 týždne
Číslo produktu: RIM CV 870.06
Čalúnenie
Nohy
cena od bez DPH : 1 209,00 €
cena od s DPH (20 %):
1 450,80 €

Kreslo CA-VA s dreveným podnožím patrí do kategórie executive. Je vhodná ako do rokovacích miestností, tak do relaxačných zón, komerčných priestorov i domácich kancelárií. Kreslo s dreveným podnožím je bez možnosti otáčania, no vybrať si môžete aj z ponuky kovových otočných podnoží. Súčasťou kolekcie sú aj dizajnové stolíky. 

CA-VA je elegantné, ale predovšetkým pohodlné kreslo v organickom štýle. Súčasne je taktiež prvým zo série výrobkov soft seatingu, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s rakúskym dizajnérom Kaiom Staniom. Na kresle CA-VA je starostlivo spracovaný každý detail, aby originálny dizajn súčasne plnil ergonomické požiadavky.

Kreslo sa skladá z troch na sebe nezávislých segmentov, ktoré je možné ľubovoľne čalúniť. Nespočet farebných kombinácií čalúnenia doplníte výberom vhodnej podnože a unikátne kreslo je na svete. 

Kolieska pri tomto kresle nehľadajte. Veď na čo by aj boli, toto originálne kreslo musí mať svoje čestné miesto. Luxusné kreslo pre vážených ľudí. Buďte neskromný a vyberte si sedenie, ktoré je už na prvý pohľad exkluzívne, pohodlné a pri sedení pocitovo nenahraditeľné.

Toto kreslo získalo v roku 2018 jedno z nejprestižnejších ocenení na svete Good Design Award v Chicagu a následne v roku 2019 ako Nábytok roku 2019 v Čechách, udeľovaný Asociáciou českých nábytkárov. 

Prevedenie podnože:


Čalúnenie:
 vzorkovník rôznych farebných variácií, typov látok, koženky a kože na vyžiadanie zašleme e-mailom. Poprípade si vzorkovník môžete osobne pozrieť u nás v showroome v Trnave.

Zároveň dávame do pozornosti, že aj toto komfortné kreslo máme v showroome vystavené. Príďte si pocit neskromného pohodlia vyskúšať. 

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, odporučiť čalúnenie, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

 

PRIHOVÁRA SA VÁM AUTOR DIZAJNU KAI STANIA

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YTFkYTBm