Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Executive soft seating - otočné kreslo CA-VA


        

Executive soft seating - otočné kreslo CA-VA

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: RIM CV870.01
Prevedenie podnože
Čalúnenie
cena od bez DPH : 792,00 €
cena od s DPH (20 %):
950,40 €

CA-VA je elegantné, ale predovšetkým pohodlné kreslo v organickom štýle. Súčasne je taktiež prvým zo série výrobkov soft seatingu, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s rakúskym dizajnérom Kaiom Staniom. Na kresle CA-VA je starostlivo spracovaný každý detail, aby originálny dizajn súčasne plnil ergonomické požiadavky.

Kolekcia CA-VA spadá do kategórie executive. Je vhodná ako do rokovacích miestností, tak do relaxačných zón, komerčných priestorov i domácich kancelárií. Súčasťou kolekcie sú dizajnové stolíky v širokej ponuke materiálov a podnoží.

Kreslo sa skladá z troch na sebe nezávislých segmentov, ktoré je možné ľubovoľne čalúniť. Nespočet farebných kombinácií čalúnenia doplníte výberom vhodnej podnože a unikátne kreslo je na svete. Vybrať si môžete zo štyroch druhov podnožia, pričom štyri kovové varianty sú otočné a jedna elegantná drevená podnož z masívneho dreva je bez možnosti otáčania.

Kolieska pri tomto kresle nehľadajte. Veď na čo by aj boli, toto originálne kreslo musí mať svoje čestné miesto. Luxusné kreslo pre vážených ľudí. Buďte neskromný a vyberte si sedenie, ktoré je už na prvý pohľad exkluzívne, pohodlné a pri sedení pocitovo nenahraditeľné.

Toto kreslo získalo v roku 2018 jedno z nejprestižnejších ocenení na svete Good Design Award v Chicagu a následne v roku 2019 ako Nábytok roku 2019 v Čechách, udeľovaný Asociáciou českých nábytkárov. 

Prevedenie podnože:

  • kovový štvorramenný kríž - hviezdica (biela, čierna, chróm)
  • kovová konická trubka (biela, čierna, chróm)
  • kovový štvorramenný kríž s klzákmi (biela, čierna, chróm)
  • drevené nohy z masívu - jaseň, dub


Čalúnenie: vzorkovník rôznych farebných variácií, typov látok, koženky a kože na vyžiadanie zašleme e-mailom. Poprípade si vzorkovník môžete osobne pozrieť u nás v showroome v Trnave.

Zároveň dávame do pozornosti, že aj toto kreslo máme v showroome vystavené. Príďte si pocit luxusu a neskromného pohodlia vyskúšať

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, pomoc pri výbere látke, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb.

 

PRIHOVÁRA SA VÁM AUTOR DIZAJNU KAI STANIA

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

ZTc2ZTY0YW