Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Výškovo nastaviteľné stoly » Jedinečný manažérsky stôl GRAVITY


        

Jedinečný manažérsky stôl GRAVITY

 

Dostupnosť: 4-5 týždňov
Farba platu stola
Farba skrinky
Farba rámu konštrukcie
cena od bez DPH : 12 100,00 €
cena od s DPH (20 %):
14 520,00 €

Každý, kto prvý krát uvidí tento stôl, povie iba jediné slovo. Wow! Je vysoko pravdepodobné, že toto slovo sa bude opakovať ešte nespočet-krát, pretože stôl je jednoducho dychvyrážajúci.
Stane sa perlou Vašej kancelárie a Vaše návštevy to bezpochyby očarí. Pokiaľ máte radi luxus a originalitu, tak ste práve našli chýbajúci puzzle dielik do Vašej skladačky.

Gravity je názov modelovej rady stola a asi každý tuší prečo. Akoby pri tomto stole gravitácia ani neexistovala, pričom maximálne zaťaženie stola je 70 kg. Asi Vás neprekvapí váha stola, tá je viac ako 660 kg.
Celá nosná konštrukcia je ukrytá v bočnej skrinke a zaberá väčšinu priestoru skrinky. Napriek tomu je to vymyslené veľmi sofistikovane a manažér v skrinke nájde dostatok úložného priestoru pre dokumenty, či iné dôležité veci, ktoré musia byť vždy po ruke.

Pracovná plocha Vám ponúka veľkorysý priestor na prácu, až 2200 x 1000 mm. Celková šírka vrátane skrinky je 2400 mm a hĺbka 1600 mm. Súčasťou pracovnej plochy môže byť praktický elektropanel.

Dizajn manažérskeho stola Gravity spočíva v kombinácii nezameniteľného konštrukčného riešenia a exkluzívnych materiálov. Kvalitná dyha, či vysokotlaké lamináty v exkluzívnych farbách Vám dovoľujú vytvoriť si vlastnú kombináciu farieb, čím vznikne jedinečný kúsok. My Vám však pri výbere radi pomôžeme. Farebné kombinácie stolových dosiek, farby podnožia, ale aj iné možnosti výberu detailov a komponentov, to všetko vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. 

Nenechajte si ujsť možnosť výberu ďalších exkluzívnych produktov z modelovej rady Gravity. Konferenčný stolík, rokovací stôl, alebo úložné priestory v zmysle dizajnu Gravity.
Pokiaľ sa Vám tento dizajn páči, ste moderný líder. Nebuďte len moderný, ale aj odvážny a vytvorte si kanceláriu ako z najlepšieho sna.

Čerešnička na torte?

Nech sa páči, tento výnimočný manažérsky stôl je výškovo nastaviteľný. Výšku pracovnej dosky môžete regulovať v rozmedzí 750 až 1160 mm. Do pohybu ju dostanete jednoducho pomocou pamäťového ovládača.
Elektromotor má tichý chod, tiež plynulý rozjazd a dojazd.
Súčasťou je inteligentný antikolízny systém, ktorý zastaví pohyb stolovej dosky v prípade nárazu pri nastavovaní výšky.

Výškovo nastaviteľný stôl je výborná investícia, ktorú nebudete nikdy ľutovať. Zdravie je Vaše bohatstvo a je dobre, že si to uvedomujete.

Nesprávne a dlhodobé sedenie je v dnešnej dobe civilizačná choroba. Práve sedenie je bežná súčasť pracovného života nie len v administrácií, ale aj v manažmente.
Tento problém vyrieši striedanie sedenia a státia. V stoji zapojíte brušné a chrbtové svaly a odľahčíte tlak na medzistavcové platničky.
A keď už stojíte, viete si precvičiť nohy jednoduchými cvikmi a zlepšiť tak stav vašich ciev.

Jednoduché a pritom tak efektívne.

Stôl sa prispôsobí Vašim výškovým predispozíciám, to Vám poskytne lepšie držanie tela a zvýši Vašu pohodu a koncentráciu pri práci.
Nami ponúkané výškovo nastaviteľné stoly spĺňajú vysoké nároky na ergonómiu, kvalitu a ponúkajú Vám veľkorysú pracovnú plochu.

Výškovo nastaviteľné stoly sú výborným riešením dynamického štýlu práce, ktorý si bezpochyby zamilujete.

Príďte si osobne vyskúšať výhody elektricky výškovo nastaviteľného stola, ktorý máme v showroome vystavený.

Ak ste nenašli vhodný stôl pre Vás, neváhajte nás osloviť. Zo širokého portfólia výškovo nastaviteľných stolov Vám radi pomôžeme a poradíme s výberom toho správneho ako najlepšie riešenie pre Vás.
Prípadne Vám vyrobíme stôl na mieru podľa možností. Nechajte nás vytvoriť zdravšie pracovné prostredie vzhľadom na celkový priestor. 

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

NjgxN