Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Kancelárske kreslo MEROPE SP


        

Kancelárske kreslo MEROPE SP

 

Dostupnosť: do 14 dní
Číslo produktu: OFF01
Farba sieťoviny
cena od bez DPH : 477,00 €
cena od s DPH (20 %):
572,40 €

Elegantná, mohutná, ergonomická, manažérska kancelárska stolička, vyrobená z prvotriednych materiálov v nadčasovom dizajne.

Chrbtová opierka a opierka hlavy sú čalúnené veľmi pevnou a kvalitnou samonosnou sieťovinou, ktorá môže byť v troch farbách – antracit, čierna a modrá. Pružná samonosná sieťovina Vám zabezpečí celodenné vetranie chrbta. Sedák je veľmi pohodlný, je vyrobený zo studenej peny a čalúnený čiernou látkou. 

Zdravý a pohodlný spôsob sedenia získate nastavením polohy opierky hlavy, bedrovej opierky, či nastavením polohy podrúčiek, ktoré sú vyrobené z mäkkčeného polyuretánu. Nosnosť stoličky je až 135 kg. Základom je kovový päťramenný kríž, ktorého súčasťou sú pogumované kolieska vhodné na pevnú, či kobercovú podlahu.

Kvalitná a jednoducho ovládateľná synchrónna mechanika Vám umožňuje nastavovať súčasne sedák aj chrbtovú opierku. Ponúkajú sa Vám 4 polohy, stačí mechaniku zafixovať tak, ako Vám to práve vyhovuje. Okrem toho si jednoducho nastavíte aj silu protiváhy, ktorá Vám umožní sedieť stabilne, alebo sa jemne hojdať.

Túto kancelársku stoličku si rýchlo obľúbite nielen vďaka vysokému komfortu, ale aj vďaka ergonómii, stabilite a ľahkej manipulácii.

Možnosti nastavenia:

  • Synchrónna mechanika – sedák a chrbtová opierka súčasne.
  • Nastavenie sily protiváhy.
  • Opierka hlavy - výška, uhol.
  • Bedrová opierka - výška.
  • Sedák - výška, hĺbka, uhol.
  • Podrúčky - výška, hĺbka, uhol, rozstup


Certifikát štátnej skúšobne o zhode s ČSN EN 1335-1:2000 a ČSN EN 1335-2:2009


Možnosť objednať si stoličku aj bez opierky hlavy.

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb.

 

Zároveň dávame do pozornosti, že túto pohodlnú stoličku máme v showroome vystavenú. Príďte si osobne pocit pohodlia vyskúšať.  

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

NGJkNTYwZ