Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Manažérske zostavy » Manažérska zostava AIR Executive


        

Manažérska zostava AIR Executive

 

Dostupnosť: do 8 týždňov
Vyberte si dyhu
Vyberte si farbu nôh
cena od bez DPH : 4 300,00 €
cena od s DPH (20 %):
5 160,00 €

Neopakovateľný vzdušný dizajn, týmito tromi slovami Vám chceme dať do pozornosti veľmi výnimočnú manažérsku zostavu. Presvedčte sa sami a zoznámte sa s elegantne pôsobiacim manažérskym stolom vrátane príručnej skrinky, ktoré pôsobia akoby sa vznášali a ponúkajú Vám sofistikované riešenia úložných priestorov. 

Farebné kombinácie stolových dosiek, farby podnožia, ale aj iné možnosti výberu detailov a komponentov, to všetko radi prispôsobíme Vašim požiadavkám. 

Pracovná doska je priestranná, robustná a funkčne doladená. Jej šírka je 2200 mm a hĺbka 800 mm. Výška stola je 780 mm, ale samotná doska má výšku 120 mm. Vďaka tejto výške vyzerá pracovná doska robustne, no jej vnútro ponúka vychytávky v podobe domyslených úložných priestorov.

Po ruke budete mať to, čo potrebujete. Vedľa seba sú umiestnené 3 zásuvky s mechanizmom tlmeného zatvárania. Stredná zásuvka obsahuje organizér na perá, telefón, či okuliare a vnútro je potiahnuté čiernou pravou kožou. Jedna krajná zásuvka je určená na dokumenty, ktoré sú dôležité a potrebujete ich mať pri sebe. Posledná tretia krajná zásuvka je voliteľná, môžete si vybrať ďalšiu zásuvku na dokumenty, prípadne praktickú zásuvku na Váš notebook.

Robustný skelet pracovnej plochy je vyrobený z 25 mm dosky, ktorej pohľadová vrstva je kvalitná prírodná dyha. Z bočnej strany pracovnej dosky je vstavaný výsuvný vešiak na tašku, či kufrík vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Originálny prvok je aj utopený organizér s vertikálnymi priehradkami, ktorý nájdete ako malé okienko priamo v pracovnej doske. Elegantne je vyriešená aj káblová priechodka. Stačí ju otvoriť priamo z hornej strany pracovnej dosky a tak nájdete box na káble a možnosti elektrického či internetového pripojenia.

Nosná časť stola sú dve pevné kovové podnože, ktorých konštrukcia je zváraná z 12 mm trubíc. Práve nimi dômyselne prechádzajú elektrické aj internetové káble. To Vám prinesie čistotu a zachovaný unikátny dizajn stola bez viditeľných káblov. Súčasťou podnožia sú aj rektifikačné nožičky, ktoré Vám dokonale pomôžu zastabilizovať nábytok aj pri nerovnostiach podlahy až do výšky 10 mm.

Skrinka ako súčasť zostavy prináša rovnako ako manažérsky stôl elegantný a čistý dizajn. Jej šírka je 2200 mm, hĺbka 400 mmvýška vrátane kovového vzdušného podnožia 780 mm. K dispozícii sú úložné priestory zakryté štyrmi bezúchytkovými dvierkami so systémom push open. 

MOŽNOSTI PREVEDENIA: 
DYHA:  javor svetlý, dub svetlý, orech tmavý, jaseň svetlý
FARBA nôh: biela, čierna, chróm 

Sme presvedčení, že ste práve našli vážneho favorita na manažérsku zostavu, ktorá bude čoskoro súčasťou Vašej kancelárie. Pokiaľ máte radi čistý vzdušný dizajn, tak nie je lepšia voľba. Nielen pre potešenie oka, ale aj z hľadiska funkčnosti splní táto zostava očakávania veľmi náročných manažérov.

Pracovný stôl z nábytkovej rady AIR máme vystavený u nás v showroome ako aj mnoho iných manažérskych zostáv. Príďte si osobne pozrieť štýlový nábytok, ktorý Vám bude slúžiť dlhé roky. 

 

Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej správnej konfigurácie. Nechajte nás vytvoriť pre vás to najlepšie riešenie vzhľadom na celkový priestor. 

 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, poprípade ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás. 

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

ZDYzNmQ2