Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Manažérske zostavy » Manažérska zostava EXPO


        

Manažérska zostava EXPO

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: OFF-EXP
Cena sa vzťahuje na zostavu s rozmermi v špecifikácii, vyberte si len drevodekor
cena od bez DPH : 2 370,00 €
cena od s DPH (20 %):
2 844,00 €

Veľkorysá pracovná plocha a robustný dizajn zostavy ponúka individuálne vyjadrenie výsledného vzhľadu kancelárie. Žiadne kompromisy, ale pocit víťaza, leadra, ktorý riadi nie len diskusiu pri stole, ale riadi aj svoje projekty vždy s nadhľadom a pozitívnym výsledkom. 

Nevyhovuje Vám farba, či veľkosť zostavy? Neváhajte nás osloviť, radi Vám vyrobíme také prevedenie, ktoré bude maximálne vyhovovať Vašim požiadavkám. 

Pracovný stôl je atypických rozmerov, skladá sa však z dvoch častí. Hlavná pracovná doska má rozmer 2000 x 1000 mm, atypická prídavná doska má rozmer 1414 x 1414 mm, tá obsahuje výrez, ktorý presne zapasuje na roh hlavnej dosky. Výsledkom je atypický priestranný pracovný stôl, ktorý má výšku 740 mm.

Pracovná doska stola je nie len robustná 38 mm, ale pôsobí akoby plávala. Je vynesená nad bočnú rámovú konštrukciu, ktorá má odľahčený dizajn a spolu to vyzerá veľmi efektne. Tak ako pracovná doska, tak aj rámová konštrukcia má hrúbku 38 mm. Pod hlavnou pracovnou doskou sa nachádza diskrétna priečka, to prináša dostatok súkromia. Prídavný stôl je z jednej strany napojený na hlavný stôl, z druhej strany podopretý dvomi robustnými nohami, tie majú šírku 95 mm. Ich robustný a domyslený dizajn spoznáte až pri bližšom pohľade kde zistíte, že hrany nie sú ostré ale elegantne zafrézované.

K zostave patrí trojdverová skrinka, ktorá ma rovnako robustný dizajn, odľahčenú rámovú konštrukciu a vynesenú hornú dosku. Nie len korpus skrine, ale aj police majú hrúbku 38 mm. Dvere skrinky obsahujú kvalitné kovania a pánty Blum s doťahom, otvárajú sa pomocou elegantných sklopných úchytiek v ušľachtilom niklovom prevedení. Jeden skriňový modul obsahuje výsuvný vešiak, dva moduly obsahujú police na výšku šanónov. Skrinka má šírku 2000 mm, hĺbku 460 mm s výšku 1300 mm.

Súčasťou všetkých častí zostavy sú skryté rektifikačné nožičky, ktoré Vám dokonale pomôžu zastabilizovať nábytok aj pri nerovnostiach podlahy. Na celej zostave sú použité ABS hrany, ktoré chránia nábytok pred poškodením.

Bezkonkurenčný robustný dizajn, ktorý môže byť doplnený obkladovými panelmi ako pravá koža, alebo farbené sklo lacobel. Citlivo prepojené kombinácie vysoko kvalitných moderných materiálov dodávajú nábytku osobitný a nadčasový vzhľad s puncom luxusu a prestíže.

Pri tejto zostave určite oceníte veľkosť súvislej pracovnej plochy. 

Možnosti prevedenia drevodekoru: Agát svetlý, Orech tmavý, Dub antracit, Dub svetlý 

Zároveň dávame do pozornosti, že túto manažérsku zostavu máme v showroome vystavenú. Príďte si osobne pozrieť štýl, ktorý vo Vás zanechá pocit prestíže. 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, poprípade ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás.

 

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YzJjMzdjY