Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Manažérske zostavy » Manažérska zostava MOTION Executive


        

Manažérska zostava MOTION Executive

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: NAR-MO-EX
Drevodekor
Stredný panel nôh
cena od bez DPH : 2 610,00 €
cena od s DPH (20 %):
3 132,00 €

Riadenie a kontrolu vždy zvládnete na výbornú, aj vďaka funkčnému a atraktívnemu pracovnému prostrediu. Pozitívny vplyv pre Vašu koncentráciu a pracovnú pohodu má bezpochyby vymakaný manažérsky stôl, vyrobený z kvalitných materiálov a v nadčasovom dizajne.

Kvalita a skvelý dizajn nemusia stačiť. Vaše pozitívne emócie v pracovnom prostredí môžete jednoducho umocniť sofistikovaným riešením. Vyberte si manažérsky výškovo nastaviteľný stôl. 

Výškovo nastaviteľný stôl je výborná investícia, ktorú nebudete nikdy ľutovať. Zdravie je Vaše bohatstvo a je dobre, že si to uvedomujete.

Nesprávne a dlhodobé sedenie je v dnešnej dobe civilizačná choroba. Práve sedenie je bežná súčasť pracovného života nie len v administrácií, ale aj v manažmente. Tento problém vyrieši striedanie sedenia a státia. V stoji zapojíte brušné a chrbtové svaly a odľahčíte tlak na medzistavcové platničky. A keď už stojíte, viete si precvičiť nohy jednoduchými cvikmi a zlepšiť tak stav vašich ciev.

Jednoduché a pritom tak efektívne. 

Farebné kombinácie stolových dosiek, farby podnožia, ale aj iné možnosti výberu detailov a komponentov, to všetko vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. 

Moderná a zároveň elegantná manažérska zostava MOTION Executive sa skladá z pracovného stola a príručnej skrinky. 

Výšku stola viete nastaviť v rozmedzí 700 – 1200 mm. Šírka pracovnej dosky je 2000 mm a hĺbka je 900 mm. Jedná sa o naozaj veľmi veľkorysú pracovnú plochu. Hrúbka pracovnej dosky je 25 mm. Na ploche stola nájdete aj elegantnú kovovú priechodku na káble.

Stolovú dosku dostanete do pohybu jednoducho stlačením tlačidla na pamäťovom ovládači, ktorý Vám ponúka uložiť si dve najpohodlnejšie pozície. Pokiaľ ste fanúšikom inteligentných riešení, tak aj nastavenie výšky stola je možné diaľkovým ovládaním, pomocou aplikácie cez Bluetooth, na Vami zvolenom inteligentnom zariadení. Elektromotor má tichý chod, tiež plynulý rozjazd a dojazd. Súčasťou je inteligentný antikolízny systém, ktorý zastaví pohyb stolovej dosky v prípade nárazu pri nastavovaní výšky.

Z jednej strany stola sa nachádza bočný panel s integrovanou nohou stola. Je to nosný prvok stola ale tiež vytvára diskrétnu zónu z bočnej strany. Z druhej strany sa nachádza príručná moderná skrinka, v ktorej je integrovaná druhá noha stola.

Skrinka je stabilná a pevne napojená na stôl, z pod stola vyčnieva 900 mm a vytvára spolu so stolom pracovnú plochu v tvare písmena L . Celková šírka a hĺbka skrinky sú 1600 x 500 mm, výška je 540 mm. Skrinka je rozdelená na časť uzavretú dvierkami s jednou výškovo nastaviteľnou policou. Tieto dvierka otvoríte ľahkým zatlačením. Zásuvky sú bez úchytiek a sú štyri, z toho dve horné menšie a dve dolné väčšie na dokumenty. Jedna krajná, menšia zásuvka slúži na uloženie Vašich cenností, nakoľko je uzamykateľná z boku stola. Všetky hrany na celej zostave sú chránené ABS hranou proti poškodeniu. 

CELKOVÉ ROZMERY stolovej zostavy 200 x 180 cm (50 x 90cm) 

Stôl sa prispôsobí Vašim výškovým predispozíciám, to Vám poskytne lepšie držanie tela a zvýši Vašu pohodu a koncentráciu pri práci. Nami ponúkané výškovo nastaviteľné stoly spĺňajú vysoké nároky na ergonómiu, kvalitu a ponúkajú Vám veľkorysú pracovnú plochu.

Výškovo nastaviteľné stoly sú výborným riešením dynamického štýlu práce, ktorý si bezpochyby zamilujete. 

Variabilita zostavy:

  • Ovládač 3 pamäte / 2 pamäte + diaľkové ovládanie
  • Možné doobjednať zadnú dosku, kanál na káble, textilnú vložku do zásuviek
  • Namiesto LDTD – dyha, s prepracovanejším dizajnovým prevedením
  • Priechodka alebo sieťová zásuvka (otočný panel)


Príďte si osobne vyskúšať výhody elektricky výškovo nastaviteľného stola, ktorý máme v showroome vystavený.

Ak ste nenašli vyhovujúce riešenie pre Vás, neváhajte nás kontaktovať. Vyrobíme vám stôl na mieru podľa možností.

Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej správnej konfigurácie. Nechajte nás vytvoriť pre vás to najlepšie riešenie vzhľadom na celkový priestor. 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, poprípade ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás.

 

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

OTJhOGM2N