Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Manažérske zostavy » Manažérska zostava TWENTY FIVE


        

Manažérska zostava TWENTY FIVE

 

Číslo produktu: 25-th
Prevedenie
cena od bez DPH : 3 950,00 €
cena od s DPH (20 %):
4 740,00 €

Luxusný a jedinečný manažérsky nábytok s názvom TWENTY FIVE je zhmotnená fúzia 25 ročných inovácií a skúseností. Jedná sa o funkčnú a elegantnú kolekciu exkluzívneho kancelárskeho nábytku, ktorá je jasne cielená modernému lídrovi a bude reprezentovať dobré meno firmy.

Nevyhovuje Vám farba, či veľkosť zostavy? Neváhajte nás osloviť, radi Vám vyrobíme také prevedenie, ktoré bude maximálne vyhovovať Vašim požiadavkám.

Pracovný stôl sa opticky skladá z hlavného pracovného stola a bočnej stolovej skrinky. I napriek optickému rozdeleniu sa jedná o kompaktnú stabilnú zostavu. Hlavný pracovný stôl má rozmer 200 x 90 x 75 cm (Š x H x V), teda ponúka veľkorysú pracovnú plochu. Tak ako pracovnú dosku, aj bočnú dosku hlavného stola vyrábame v hrúbke 36 mm a vďaka tomu pôsobí celá zostava robustne.

Bočná stolová skrinka má rozmer 180 x 50 x 71 cm (Š x D x V). Voči hlavnému pracovnému stolu je umiestnená so zmyslom pre unikátny dizajn, ale hlavne tak, aby manažérovi ponúkla pohodlné využívanie úložného priestoru. Jej súčasťou sú štyri policové oddelenia, pričom dve sú ukryté pod hlavnou stolovou doskou a dve sú príručné. Posuvné dvierka umiestnené v hliníkovej jednokoľaji majú šírku 59 cm a slúžia na zakrytie príručných políc. Na kraji bočnej stolovej skrinky sú umiestnené 3 zásuvky s kvalitným mechanizmom – plnovýsuv s doťahom. 

CELKOVÉ ROZMERY stolovej zostavy 225 x 200 x 75 cm (hĺbka 90 x 50 cm)

K zostave patrí dizajnová skrinka s dômyselne navrhnutými dvierkami. Minimalistické línie sme spojili s účelnosťou. Dvierka majú zošikmené výrezy, ktoré nahrádzajú úchytky. Pri zatváraní stačí dvierka jemne postrčiť a kvalitný systém doťahu sa postará o plynulé a úplné dovretie. Veľkosť skrinky je 170 x 50 x 115 cm (Š x H x V). Zadný chrbát skrinky je v hrúbke 18 mm, teda zabezpečuje maximálnu pevnosť.

Luxusný vzhľad zostavy dotvára jedinečný materiál – exkluzívny, vysoko lesklý, antracitový Senosan, ktorým sme na zostave nešetrili. Našim cieľom bolo, aby tento moderný vzhľad bol viditeľný zo všetkých strán stola a teda neunikne žiadnemu oku. Vyrobené sú z neho dvierka skrinky, nájdete ho pod pracovnou doskou ako priečku s dizajnovým šikmým výrezom, tiež okolo celej bočnej stolovej skrinky, a rovnako sú z neho vyrobené čielka zásuviek a posuvné dvierka.

Atraktivitu zostavy dopĺňajú aj lesklé antracitové ABS hrany. Tie sme nechali vyniknúť  tak, že po obvode lemujú pracovnú plochu bočnej stolovej skrinky. Je to zaujímavý dizajnový prvok, ktorý určite oceníte.

Súčasťou všetkých troch častí zostavy sú rektifikačné nožičky, ktoré Vám dokonale pomôžu zastabilizovať nábytok aj pri nerovnostiach podlahy. Na celej zostave sú použité ABS hrany, ktoré chránia nábytok pred poškodením.

Pokiaľ sa rozhodnete pre kancelársku zostavu TWENTY FIVE, môžete očakávať najvyšší štandard kvality, funkčnosť, variabilitu a modernú technológiu. Všetky jej domyslené prvky zdôrazňujú prestíž a posúvajú kategóriu kancelárskeho nábytku na najvyššiu úroveň. O nadčasový a originálny dizajn sa postarali naši dizajnéri tak, aby spĺňal tie najodvážnejšie očakávania náročného manažéra. Pri takomto stole bude jasné, kto má v miestnosti najsilnejšie slovo. 

ZÁKLADNÉ MOŽNOSTI PREVEDENIA:

  • Dub Tabak v kombinácii s antracitom - vysoký lesk alebo super mat
  • Dub Prírodný v kombinácii s antracitom - vysoký lesk alebo super mat


Zároveň dávame do pozornosti, že túto luxusnú manažérsku zostavu máme v showroome vystavenú. Príďte si osobne pozrieť štýl, ktorý nepodlieha zmenám v čase

Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej správnej konfigurácie. 
Nechajte nás vytvoriť pre vás to najlepšie riešenie vzhľadom na celkový priestor. 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, poprípade ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás. 

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

MWZkMTI0