Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Manažérske zostavy » Manažérsky set MITO


        

Manažérsky set MITO

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: MD MI 01
Cena sa vzťahuje na zostavu s rozmermi v špecifikácii, vyberte si len drevodekor
cena od bez DPH : 3 540,00 €
cena od s DPH (20 %):
4 248,00 €

Štýlová, robustná, manažérska kancelárska zostava, ktorá ponúka veľkorysú pracovnú plochu a elegantne spracované úložné priestory. 

Nevyhovuje Vám farba, či veľkosť zostavy? Neváhajte nás osloviť, radi Vám vyrobíme také prevedenie, ktoré bude maximálne vyhovovať Vašim požiadavkám. 

Hlavný pracovný stôl má veľkorysú pracovnú plochu, jeho rozmery sú 200 x 100 x 74 cm (Š x H x V). Pôsobí robustne, nakoľko pracovná doska aj bočné dosky majú hrúbku 38 mm. Priečka stola je utopená tak, aby sedenie za stolom bolo pohodlné z oboch strán. Je to priečka určená na spevnenie stola, no rovnako prináša manažérovi dostatok súkromia. Robustná pracovná doska akoby plávala, je oddelená estetickou medzerou od podnožia stola pri zachovaní maximálnej pevnosti.

Bočná stolová skrinka s rozmermi 188,5 x 55 x 65,5 cm (Š x H x V), má rovnako robustný vzhľad. Vrchná doska, dno a tiež bočné dosky sú v hrúbke 38 mm. Skrinka obsahuje okrem políc aj uzamykateľnú zásuvku s kvalitným mechanizmom - plnovýsuv s doťahom. K dispozícii sú dvierka o šírke 68 cm, tie sa ľahko posúvajú na hliníkovej jednokoľaji. Zadný chrbát skrinky je v hrúbke 18 mm, teda zabezpečuje maximálnu pevnosť. 

CELKOVÉ ROZMERY stolovej zostavy 200 x 208 x 74 cm (100 x 57cm)

Súčasťou zostavy je aj dizajnová skriňa, ktorá má rozmer 140 x 40 x 128 cm (Š x H x V). Ako inak, v robustnom prevedení s jednými dvierkami v jednokoľaji, ktoré zakryjú tretinu úložného priestoru. Čo nemá byť videné, nebude videné a v ostatnom priestore môžete umiestniť najdôležitejšie knihy, či vzácne artefakty.

Súčasťou všetkých troch častí zostavy sú rektifikačné nožičky, ktoré Vám dokonale pomôžu zastabilizovať nábytok aj pri nerovnostiach podlahy. Na celej zostave sú použité ABS hrany, ktoré chránia nábytok pred poškodením.

Táto zostava je technicky domyslená, esteticky nadčasová a je bezpochyby určená pre náročného užívateľa. Riadenie, kontrola, či každodenné rokovania Vás budú ešte viac baviť. 

ZÁKLADNÉ MOŽNOSTI PREVEDENIA: 

  • DUB SVETLÝ v kombinácii s bielymi lesklými prvkami
  • DUB ROBINE v kombinácii s čiernymi lesklými prvkami 


Zároveň dávame do pozornosti, že túto elegantnú manažérsku zostavu máme v showroome vystavenú. Príďte si osobne pozrieť štýl, ktorý nepodlieha zmenám v čase. 


Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej správnej konfigurácie. Nechajte nás vytvoriť pre vás to najlepšie riešenie vzhľadom na celkový priestor. 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, alebo ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás. 

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END


KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

ZGM3YTZmM