Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Výškovo nastaviteľné stoly » Nábytková zostava MOTION - dvojpracovisko


        

Nábytková zostava MOTION - dvojpracovisko

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: NAR-MOTION-2
Drevodekor
Stredný panel nôh
cena od bez DPH : 1 835,00 €
cena od s DPH (20 %):
2 202,00 €

Práca vo dvojici nemôže byť efektívnejšia a zábavnejšia, ak pracujete na dvoj-pracovisku s výškovo nastaviteľnými stolmi.

Výškovo nastaviteľný stôl je výborná investícia, ktorú nebudete nikdy ľutovať. Zdravie je Vaše bohatstvo a je dobre, že si to uvedomujete.

Nesprávne a dlhodobé sedenie je v dnešnej dobe civilizačná choroba. Práve sedenie je bežná súčasť pracovného života v manažmente či administrácií. Tento problém vyrieši striedanie sedenia a státia. V stoji zapojíte brušné a chrbtové svaly a odľahčíte tlak na medzistavcové platničky. A keď už stojíte, viete si precvičiť nohy jednoduchými cvikmi a zlepšiť tak stav vašich ciev.

Jednoduché a pritom tak efektívne.

Farebné kombinácie stolových dosiek, farby podnožia, šírka a hĺbka stolovej dosky, možnosť pamäťového ovládača, či dve maximálne výšky zdvihu stola, to všetko vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Výšku nastaviteľného stola
na oboch pracoviskách nastavujete v rozmedzí 650 – 1300 mm. Šírka pracovnej dosky je 1800 mm a hĺbka je 800 mm.

Stolovú dosku dostanete do pohybu jednoducho stlačením tlačidla šípky na ovládači, ktorý je ľahko dostupný. Využiť môžete aj 3 pamäte výšky, ktoré si inteligentný ovládač zapamätá a jednoducho sa tak dostanete na požadovanú výšku. Pohyb stolovej dosky poháňajú dva motory. Elektromotor má tichý chod, tiež plynulý rozjazd a dojazd. Súčasťou je inteligentný antikolízny systém, ktorý zastaví pohyb stolovej dosky v prípade nárazu pri nastavovaní výšky. Hrúbka pracovnej dosky je 25 mm, tá je chránená 2 mm ABS hranou. Nosnosť stola je 120 kg. Podnožie stola je kovové, pevné a stabilné, ale tiež elegantné a vzdušné, vhodné do akéhokoľvek moderného interiéru. Súčasťou podnožia je z jednej strany bočný panel, ktorý má význam vytvorenia diskrétnej zóny. Bočný panel vieme umiestniť z oboch strán.

Medzi stolmi je umiestnený akustický panel, ktorý je pevne kotvený ku konštrukcii podnožia, teda nezdvíha sa so stolovou doskou. Určite oceníte akustické vlastnosti tohto prvku, nakoľko jeho hlavnou úlohou je pohlcovanie zvukových vĺn a zníženie hluku v priestore. Výška panelu je 600 mm. Pri práci v sede zakrýva 200 mm pod pracovnou doskou a 400 mm nad pracovnou doskou. To Vám prináša diskrétnu zónu NAD aj POD pracovnou doskou. Panel je celočalúnený z vysoko kvalitnou textíliou, pričom každé pracovisko môže mať inú farbu čalúnenia. Akustický panel môžete smelo využiť ako úložný priestor s použitím malých závesných boxov na perá, či vizitky, prípadne aj na pripnutie odkazov priamo na plochu pomocou špendlíkov.

Súčasťou zostavy sú úložné priestory, ktoré majú unikátny dizajn a to vďaka vysokej modulárnosti. Modulovať sa dajú skrinky rôznych rozmerov a farieb, bez dvierok, či s posuvnými dvierkami. Tento typ úložných priestorov môže slúžiť aj ako predelový prvok v miestnosti. V takom prípade je možné kombinovať orientáciu jednotlivých skriniek tak, aby niektoré boli orientované do jednej a niektoré do druhej strany. Keďže každá skrinka má svoju zadný pevný chrbát, tak úložný priestor využijete iba z jednej strany. To je však výzva pre dizajn, nakoľko na každú zadnú stenu je možné vybrať si čalúnenie v rôznych farbách. Týmto štýlom si viete vyskladať unikátny úložný priestor. Nožičky skriniek môžu byť plastové, kovové prípadne z masívneho dreva.

Stôl sa prispôsobí Vašim výškovým predispozíciám, to Vám poskytne lepšie držanie tela a zvýši Vašu pohodu a koncentráciu pri práci.
Nami ponúkané výškovo nastaviteľné stoly spĺňajú vysoké nároky na ergonómiu, kvalitu a ponúkajú Vám veľkorysú pracovnú plochu.

Zároveň dávame do pozornosti, že túto nábytkovú zostavu - dvojpracovisko výškovo nastaviteľných stolov, vrátane skrrinkovej zostavy, máme v showroome vystavenú.
Príďte si osobne vyskúšať výhody elektricky výškovo nastaviteľného stola, ktorý je
 výborným riešením dynamického štýlu práce.

Ak ste nenašli vyhovujúce riešenie pre Vás, neváhajte nás kontaktovať. 
Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej správnej konfigurácie. 
Nechajte nás vytvoriť pre vás to najlepšie riešenie vzhľadom na celkový priestor. 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, poprípade ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás.


POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YTdlOGYx