Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Recepcie » Recepcia s originálnym dizajnom ZIG-ZAG


        

Recepcia s originálnym dizajnom ZIG-ZAG

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: MD ZIG-ZAG 160
Celková šírka recepcie
cena od bez DPH : 3 915,00 €
cena od s DPH (20 %):
4 698,00 €

Prvá dôležitá emócia. Aj tak sa dá vyjadriť pocit Vášho klienta, ktorý vstúpi do priestoru Vašej recepcie. Určite ho bude čakať milé privítanie, v ideálnejšom prípade aj reprezentatívne prostredie. Vy sa postarajte o privítanie, nám zverte dizajn recepcie, ktorý bude odrážať dobré meno a úroveň Vašej firmy. 

Veľkostné kombinácie zostavy prispôsobíme Vašim požiadavkám s ohľadom na celkový priestor v miestnosti. Rovnako Vám radi poradíme ako sa dá zostava veľkostne a tvarovo variovať. 

Vaša kreativita, sloboda a individualita Vás priviedla až sem. Gratulujeme, recepcia Zig Zag je veľmi dobrá voľba, ale to Vy už iste viete. Našepkáva Vám to Váš vycibrený zmysel pre futuristický dizajn. A ak sa neviete rozhodnúť, ktorá farba zostavy sa Vám páči najviac, tak rozuzlením tejto dilemy bude informácia, že pomocou diaľkového ovládania si sami ovládate farbu podsvietenia - RGB LED podsvietenia.

Recepčná zostava má rozmery 1600 x 880 x 1146 mm (šírka x hĺbka x výška). Hrúbka bočnej aj stolovej dosky je 28 mm, čo recepčnej zostave zabezpečuje vysokú pevnosť. Na vrchnom pulte sa nachádza 8 mm hrubé tvrdené sklo, ktoré je farbené zo spodnej strany na bielo.

Čelná plocha zostavy je fascinujúco očarujúca. Dizajnéri tohto nábytku si dali naozaj záležať, nielen pri použití prvotriednych materiálov. Čelnú stranu tvorí práškovo lakovaná kvalitná oceľ v kombinácii s vysoko kvalitným plexisklom. Spoločne vytvárajú geometrické tvary, ktoré sú podsvietené pomocou RGB LED s diaľkovým ovládaním. Takto si sami navolíte ľubovoľnú farbu podsvietenia, napríklad takú, ktorá najviac vystihuje vlajkové farby Vašej firmy.

Na celej zostave sú použité ABS hrany, ktoré chránia nábytok pred poškodením. Súčasťou zostavy sú rektifikačné nožičky, ktoré Vám dokonale pomôžu zastabilizovať nábytok aj pri nerovnostiach podlahy. Pod pracovnou stolovou doskou nájdete 2 podporné kovové nohy, ktoré zaisťujú stabilitu zostavy.

Ak ste sa dočítali až sem, ste rozhodnutí. Už iba vybrať veľkosť a tvar recepcie. Túto voľbu nebudete ľutovať, práve naopak, budete dennodenne zbierať komplimenty. Vybrali ste si moderný nábytok, kde hra svetla a tvarov pohltí Vaše zmysly, ale predovšetkým upútajú a milo prekvapia každého klienta.

V tomto prevedení je možnosť objednať si recepciu v týchto celkových šírkach: 160cm, 220cm, 320cm, 380cm a 440cm.

Prvky recepcie taktiež umožňujú vyskladať si pult do rôznych tvarov podľa možností priestoru, či celkových rozmerov miestnosti. 

Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej správnej konfigurácie. Nechajte nás vytvoriť pre vás to najlepšie riešenie vzhľadom na celkový priestor. 

 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, poprípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás. 

 

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

 

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YmMyMmQ1