Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Recepcie » Recepčná zostava ASSIST


        

Recepčná zostava ASSIST

 

Dostupnosť: 3-4 týždne
Číslo produktu: OFF-R-01
Cena sa vzťahuje na zostavu s rozmermi v špecifikácii, vyberte si len drevodekor
cena od bez DPH : 2 100,00 €
cena od s DPH (20 %):
2 520,00 €

Prvá dôležitá emócia. Aj tak sa dá vyjadriť pocit Vášho klienta, ktorý vstúpi do priestoru Vašej recepcie. Určite ho bude čakať milé privítanie, v ideálnejšom prípade aj reprezentatívne prostredie. Vy sa postarajte o privítanie, nám zverte dizajn recepcie, ktorý bude odrážať dobré meno a úroveň Vašej firmy. 

Farebné kombinácie zostavy prispôsobíme Vašim požiadavkám, ako farbu drevodekoru, tak aj farbu skla.  

Zostava sa skladá z recepcie a dvojdverovej skrinky. Recepcia pôsobí robustne zo všetkých strán, všetky použité dosky majú hrúbku 38 mm. Pracovný stôl má rozmer 180 x 80 cm (Š x H), teda ponúka veľkorysú pracovnú plochu. Je umiestnený vo výške 74 cm, no z prednej strany a z bokov ho lemujú dosky vysoké 100cm. Vytvárajú tak diskrétne pracovné prostredie.

Súčasťou recepčného stola je originálna nadstavba – rám, ktorý ponúka klientovi v dolnej časti rámu priestor na položenie svojich vecí a zároveň v hornej časti rámu oceníte rokovací pult. Čelná strana stola je sklenená, sklo je lepené na čelnú dosku.

Druhá časť zostavy je dvojdverová skrinka, ktorá má rovnako sklenené čelo. Sklo je lepené na dvierka, ktorých súčasťou sú sklopné úchytky v ušľachtilom niklovom prevedení. Horná robustná doska skrinky akoby plávala, je nadnesená estetickou medzerou nad bočné dosky a dvierka. Robustné sú všetky časti skrinky, majú hrúbku 38 mm, čo znamená že skrinka je veľmi pevná a má robustný nadčasový vzhľad. Policová skrinka s rozmermi 128 x 90 x 46 cm (Š x V x H) je určená a prispôsobená aj na šanóny, ktoré sa s rezervou zmestia do políc. Skrinka je vertikálne rozdelená mohutnou pevne kotvenou priečkou. V oboch častiach je polohovateľná polica, uložená na špeciálnych podperkách, ktoré zabraňujú náhodnému vysunutiu políc. Vďaka pevnému pohľadovému chrbtu je možné skrinku umiestniť aj do priestoru.

Stôl aj skrinka majú neviditeľné rektifikačné nožičky, ktoré Vám dokonale pomôžu zastabilizovať nábytok aj pri nerovnostiach podlahy. Na celej zostave sú použité ABS hrany, ktoré chránia nábytok pred poškodením. Použité sú kovania Blum, na ktoré je výrobcom poskytovaná doživotná záruka.

Vďaka jednoduchej a nadčasovej konštrukcii si túto zostavu zamilujete. Vstup do Vašej firmy bude na vysokej úrovni. Nepochybujeme, že dizajn tejto recepcie očarí nie len Vás, ale hlavne Vašich klientov. 

Možnosti prevedenia drevodekoru: Agát svetlý, Orech tmavý, Dub antracit, Dub svetlý

Vybrať si môžete aj farbu skla: Oranžová, Vanilka, Červená, Čierna, Hnedá alebo len drevodekor 

CENA za TYP ZOSTAVY: Recepcia s nadstavbou (rám) a dvojdverová skrinka v prevedení orech + čierne sklo 

 

Zároveň dávame do pozornosti, že túto recepčnú zostavu máme v showroome vystavenú. Príďte si osobne pozrieť štýl, ktorý vo Vás zanechá pocit prestíže. 

Nevyhovuje Vám farba, či veľkosť zostavy? Neváhajte nás osloviť, radi Vám vyrobíme také prevedenie, ktoré bude maximálne vyhovovať Vašim požiadavkám.

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením recepcie priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

OWMxOG