Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Rokovacie kreslo TEA 1322


    

Rokovacie kreslo TEA 1322

 

Dostupnosť: 4 týždne
Koža - farebné prevedenie
cena od bez DPH : 974,00 €
cena od s DPH (20 %):
1 168,80 €

Luxusné a naozaj veľmi pohodlné konferenčné kreslo, určené pre vrcholový manažment. Očarí Vás neskromný dizajn, kvalitné materiály a detailné spracovanie. Prvú emóciu prežijete pri pohľade na kreslo, ďalšie pozitívne emócie prídu, keď sa doň posadíte.

I napriek tomu, že si viete nastaviť iba výšku sedadla, vôbec nebudete mať dojem, že treba čokoľvek iné nastavovať. Po tom, ako sa posadíte, počujete jemné zasyčanie kvalitnej chrómovej plynovej pružiny a zvuk pravej kože. Hojdací mechanizmus pôsobí dynamicky a zároveň stabilne. V kresle viete sedieť pevne a vzpriamene, ale aj komfortne a uvoľnene. Vtedy si uvedomíte, že chcete ostať sedieť a užívať si naozaj luxusné pohodlné sedenie.

Keď však z kresla vstanete, tak spoznáte ďalšieho skrytého žolíka tohto jedinečného konferenčného kresla. Je to funkcia autoreturn. Pôsobí to efektne, nielen pre Vašich obchodných partnerov, ktorí budú milo prekvapení, ako sa dokáže stolička sama „upratať“. Znamená to, že smer kresla sa automaticky otočí do pôvodnej nastavenej pozície.

Sedák a operák sú z oboch strán čalúnené prírodnou kožou a prešité niťou, čo im dodáva vzhľad kvalitnej remeselnej práce. Farba nite je totožná s farbou kože. Sedák aj operák majú ergonomický tvar, maximálne prispôsobený pohodlnému sedeniu. Neodmysliteľnou súčasťou tohto kresla sú dizajnové podrúčky z lešteného hliníka, ktoré sú z hornej časti čalúnené prírodnou kožou. Štvorramenný kríž je vyrobený z lešteného hliníka, má priemer 68 cm a je základom stability celého kresla. Osadený je na dizajnových klzákoch s chrómovou úpravou.

Kreslo TEA nie je určené pre každého manažéra. Cielené je pre takého lídra, ktorý si dáva záležať na reprezentatívnych priestoroch svojej kancelárie. Toto kreslo má za úlohu odlíšiť Vaše kráľovstvo - Vašu kanceláriu a dať jasne najavo, že si potrpíte na kvalite na najvyššej úrovni. 

Kreslo bolo ocenené odbornou medzinárodnou porotou ako absolútny víťaz German design award winner 2019, tiež Reddot award 2017 winner office design a do tretice Nábytok roku 2017 v Čechách, udeľovaný Asociáciou českých nábytkárov. 
 
Možnosti nastavenia:

 • Rotácia s automatickým nastavením výšky sedenia
 • Autoreturn – automatické vrátenie kresla do pôvodnej polohy (rotácia) 


Kolekcia TEA sa hodí ako aj do kancelárskych, tak konferenčných priestorov a svoje uplatnenie nájde tiež v relaxačných zónach, hotelových lobby či na recepciách. 

Základné prevedenie: 
Podnož – štvorramenný kríž – leštený hliník s klzákmi, plynová pružina výškovo nastaviteľná – chróm, bez hojdacej mechaniky a autoreturnu, podrúčky leštený hliník bez vrchného čalúnenia. 

Príplatkové prevedenie:

 • Priečne prešitie sedáku a opierky chrbta kontrastnou niťou alebo zhodujúcou sa s čalúnením
 • Podrúčky leštený hliník s mäkčenou opornou podložkou čalúnenou kožou PRINCE
 • Hojdací mechanizmus bez aretácie
 • Autoreturn otočný bez možnosti nastavenia výšky
 • Autoreturnn výškovo nastaviteľný
 • Klzáky s filcom


Farebné prevedenie kože:
antracit 249, čierna 52, krémová 254, hnedá tehlová 253, hnedá tmavá 268. 
Farebné zobrazenie nemusí úplne zodpovedať realite (závisí od nastavenia monitora), preto Vám odporúčame farebné prevedenie konzultovať, prípadne vzorkovník osobne pozrieť u nás v showroome.

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, čalúnenie v kvalitnej látke, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb, príp. zašleme vzorkovník látok.

Zároveň dávame do pozornosti, že aj toto kreslo máme v showroome vystavené. Príďte si pocit luxusu a neskromného pohodlia vyskúšať.  

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

ZWRjMTEzNT