Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Soft seating - kreslo WINX


        

Soft seating - kreslo WINX

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: RIM WX 880.06
Čalúnenie
Nohy
cena od bez DPH : 493,00 €
cena od s DPH (20 %):
591,60 €

Kreslo WINX s dreveným podnožím dokonale zapasuje do Vášho interiéru, nie len ako obľúbené kreslo, ale aj ako funkčný dizajnový doplnok. Bolo vyvinuté v spolupráci s rakúskym dizajnérom Kaiom Staniom. Z toho nemohlo vzniknúť nič iné, iba vydarený dizajnový kúsok, ktorý Vás okamžite osloví.

Kreslo s dreveným podnožím je bez možnosti otáčania, no vybrať si môžete aj z ponuky kovových otočných podnoží na klzákoch, prípadne na kolieskach.

Už na prvý pohľad vyvoláva dojem kľudu a relaxu. Samotné kreslo je veľmi priestranné a pohodlné. K výberu materiálov sa pristupovalo veľmi zodpovedne, od kvalitnej pohodlnej peny až po látky na čalúnenie, ktoré sú mimoriadne odolné proti oderu.

Kreslo sa skladá z troch na sebe nezávislých segmentov, ktoré je možné ľubovoľne čalúniť. Nespočet farebných kombinácií čalúnenia doplníte výberom vhodnej podnože a unikátne kreslo je na svete

Prevedenie podnože:

  • pevné drevené nohy z masívu - jaseň, dub
  • otočné kovové podnože na klzákoch alebo kolieskach - biela, čierna, chróm 


Čalúnenie: vzorkovník rôznych farebných variácií, typov látok, koženky a kože na vyžiadanie zašleme e-mailom. Poprípade si vzorkovník môžete osobne pozrieť u nás v showroome v Trnave.

Zároveň dávame do pozornosti, že aj toto komfortné kreslo máme v showroome vystavené. Príďte si pocit neskromného pohodlia vyskúšať. 

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, odporučiť čalúnenie, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

  

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

PRIHOVÁRA SA VÁM AUTOR DIZAJNU KAI STANIA

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YWQ2NzEyZD