Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Manažérske kreslo TEA 1301


        

Manažérske kreslo TEA 1301

 

Dostupnosť: 4 týždne
Číslo produktu: RI 1301
Koža - farebné prevedenie
cena od bez DPH : 1 098,00 €
cena od s DPH (20 %):
1 317,60 €

Doslova kráľovské kancelárske kreslo, určené pre vrcholový manažment. Špecifikuje ho nie len pocit luxusu, ale aj pohodlie a ergonómia.

Sedák a operák sú z oboch strán čalúnené prírodnou kožou a prešité niťou, čo im dodáva vzhľad kvalitnej remeselnej práce. Farba nite môže byť totožná s farbou kože alebo kontrastná. Sedák aj operák majú ergonomický tvar, maximálne prispôsobený pohodlnému sedeniu. K dispozícii je ergonomicky tvarovaná opierka hlavy, ktorá je súčasťou vysokého operadla. Neodmysliteľnou súčasťou kresla sú dizajnové podrúčky z lešteného hliníka, ktoré sú z hornej časti čalúnené prírodnou kožou.

Kvalitná a jednoducho ovládateľná ergorelax mechanika Vám umožňuje nastavovať súčasne sedák aj chrbtovú opierku. Ponúkajú sa Vám 4 polohy, stačí mechaniku zafixovať tak, ako Vám to práve vyhovuje. Okrem toho si jednoducho nastavíte aj silu protiváhy, ktorá Vám umožní sedieť stabilne, alebo sa jemne hojdať.

Päťramenný kríž je vyrobený z lešteného hliníka, má priemer 68 cm a je základom stability celého kresla. Na dizajn sa myslelo aj pri kolieskach, v ktorých je osadený chrómový krúžok a sú vhodné na tvrdú aj mäkkú podlahu.

Kreslo TEA nie je určené pre každého manažéra. Cielené je pre takého lídra, ktorý si dáva záležať na reprezentatívnych priestoroch svojej kancelárie. Má za úlohu odlíšiť Vaše kráľovstvo - Vašu kanceláriu a dať jasne najavo, že si potrpíte na kvalite na najvyššej úrovni. 

Kreslo bolo ocenené odbornou medzinárodnou porotou ako absolútny víťaz German design award winner 2019, tiež Reddot award 2017 winner office design a do tretice Nábytok roku 2017 v Čechách, udeľovaný Asociáciou českých nábytkárov.

Možnosti nastavenia:

  • Ergorelax mechanika – sedák a chrbtová opierka súčasne
  • Nastavenie sily protiváhy
  • Sedák – výška 


Kolekcia TEA sa hodí ako aj do kancelárskych, tak konferenčných priestorov a svoje uplatnenie nájde tiež v relaxačných zónach, hotelových lobby či na recepciách.


Základné prevedenie: 
Vysoké celočalúnené operadlo s integrovaným podhlavníkom, kríž päťramenný – leštený hliník Ø 68cm, kolieska čierne brzdené určené na mäkkú podlahu Ø 60mm, podrúčky leštený hliník bez vrchného čalúnenia. Kreslo disponuje kvalitnou mechanikou s hojdacím mechanizmom ERGORELAX, ktorú viete zaaretovať v 4 polohách, s bočným pohodlným nastavením protitlaku opierky chrbta v závislosti od hmotnosti užívateľa (nastavenie sily protiváhy) a plynulé nastavenie výšky sedenia. 

Príplatkové prevedenie:

  • Priečne prešitie sedáku a opierky chrbta kontrastnou niťou alebo zhodujúcou sa s čalúnením
  • Podrúčky leštený hliník s mäkčenou opornou podložkou čalúnenou kožou PRINCE
  • Kolieska s chrómovým dizajnovým krúžkom


Farebné prevedenie kože: 
antracit 249, čierna 52, krémová 254, hnedá tehlová 253, hnedá tmavá 268 
Farebné zobrazenie vzorkovníka nemusí úplne zodpovedať realite (závisí od nastavenia monitora), preto Vám odporúčame farebné prevedenie konzultovať, prípadne vzorkovník osobne pozrieť u nás v showroome.

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, čalúnenie v kvalitnej látke, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

Zároveň dávame do pozornosti, že aj toto manažérske kreslo máme v showroome vystavené. Príďte si pocit luxusu a neskromného pohodlia vyskúšať.

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

YjA3Z