Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Výškovo nastaviteľné stoly » Výškovo nastaviteľný stôl MOVE & LEAD pre manažéra


        

Výškovo nastaviteľný stôl MOVE & LEAD pre manažéra

 

Dostupnosť: 4-6 týždňov
Číslo produktu: NAR-MOVE-LAND
Rozmer pracovného stola
Dyha
cena od bez DPH : 5 970,00 €
cena od s DPH (20 %):
7 164,00 €

Riadenie a kontrolu vždy zvládnete na výbornú, aj vďaka funkčnému a atraktívnemu pracovnému prostrediu. Pozitívny vplyv pre Vašu koncentráciu a pracovnú pohodu má bezpochyby špičkový manažérsky stôl, vyrobený z kvalitných materiálov a v nadčasovom dizajne.

Kvalita a skvelý dizajn nemusia stačiť. Vaše pozitívne emócie v pracovnom prostredí môžete jednoducho umocniť sofistikovaným riešením. Vyberte si manažérsky výškovo nastaviteľný stôl. 

Farebné kombinácie stolových dosiek, farby podnožia, ale aj iné možnosti výberu detailov a komponentov, to všetko vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. 

Ak Vám záleží na každom detaile, tak tento stôl bude spĺňať všetky Vaše predstavy. Dychberúci dizajn, alebo inak povedané, padne sánka každému, kto bude mať možnosť vidieť tento klenot medzi manažérskymi stolmi. Výraznou vlastnosťou tohto nábytku je jeho zrelý a minimalistický dizajn. Časti z rôznych materiálov sú spojené so zreteľom na každý detail. Čisté elegantné línie, plynulé prechody a jemné kombinácie materiálov zaručene zapôsobia v každej manažérskej kancelárii.

Výška stola je nastaviteľná v rozmedzí 740 až 1300 mm. Rozmery pracovnej dosky je 1800 x 850 mm. Na výber je aj stôl s rozmermi 2000 x 850 mm, kedy sa jedná naozaj o veľmi veľkorysú pracovnú plochu. Pracovná doska je v hrúbke 27 mm HPL v čiernej alebo sivej farbe. V rovnakej farbe ako je stolová doska sú aj vonkajšie strany bočných panelov.

Prísne ostré tvary, ktoré sú priznané z vonkajšej strany stola dopĺňajú zaoblené a tvarované časti z vnútornej strany stola. Vnútorná časť stola je vyrobená z lakovanej dyhy nalepenej na kvalitnej preglejke. Na pracovnej doske nájdete originálnu hviezdicovú priechodku na káble, ktorá vedie k napojeniu 230V, 110 V a AC output. Rovnako sa do tohto priestoru pre napojenie káblov dostanete aj prostredníctvom dvierok, ktoré sú skryté v pracovnej doske zo spodnej strany.

Stolovú dosku dostanete do pohybu jednoducho stlačením tlačidla na pamäťovom ovládači, ktorý Vám ponúka uložiť si dve najpohodlnejšie pozície. Pokiaľ ste fanúšikom inteligentných riešení, tak aj nastavenie výšky stola je možné diaľkovým ovládaním, pomocou aplikácie cez Bluetooth, na Vami zvolenom inteligentnom zariadení. Elektromotor má tichý chod, tiež plynulý rozjazd a dojazd. Súčasťou je inteligentný antikolízny systém, ktorý zastaví pohyb stolovej dosky v prípade nárazu pri nastavovaní výšky. A aby toho nebolo málo, tento stôl má možnosť doobjednania integrovanej bezdrôtovej nabíjačky Qi pre Vaše zariadenie.

Súčasťou stola je príručná skrinka, ktorá je rovnako ako stôl fúziou ostrých a oblých tvarov. Jej šírka je 1000 mm, hĺbka 350 mm a výška 580 mm. Skrinka je veľmi elegantne napojená na podstavec stola, pričom jej úložný priestor ponúka dve zásuvky. Menšia zásuvka má čelo vyrobené z rovnakého materiálu, ako pracovná doska. Druhá zásuvka je podstatne väčšia, po jej otvorení nájdete viacero oddelených úložných priestorov. Zásuvky sú bez úchytiek, no ich otváranie je vyriešené pomocou výrezu v hornej doske skrinky. O dokonalosti remeselného spracovania Vás presvedčí presnosť otvárania a zatvárania skrinky, pričom protiľahlé strany majú hrany v uhle 45° a nádherne do seba zapadajú.

Výškovo nastaviteľný stôl je výborná investícia, ktorú nebudete nikdy ľutovať. Zdravie je Vaše bohatstvo a je dobre, že si to uvedomujete.

Nesprávne a dlhodobé sedenie je v dnešnej dobe civilizačná choroba. Práve sedenie je bežná súčasť pracovného života nie len v administrácií, ale aj v manažmente. Tento problém vyrieši striedanie sedenia a státia. V stoji zapojíte brušné a chrbtové svaly a odľahčíte tlak na medzistavcové platničky. A keď už stojíte, viete si precvičiť nohy jednoduchými cvikmi a zlepšiť tak stav vašich ciev.

Jednoduché a pritom tak efektívne.

Stôl sa prispôsobí Vašim výškovým predispozíciám, to Vám poskytne lepšie držanie tela a zvýši Vašu pohodu a koncentráciu pri práci. Nami ponúkané výškovo nastaviteľné stoly spĺňajú vysoké nároky na ergonómiu, kvalitu a ponúkajú Vám veľkorysú pracovnú plochu.

Výškovo nastaviteľné stoly sú výborným riešením dynamického štýlu práce, ktorý si bezpochyby zamilujete.

Prídte si osobne vyskúšať výhody elektricky výškovo nastaviteľného stola, ktorý máme v showroome vystavený.

Ak ste nenašli vhodný stôl pre Vás, neváhajte nás osloviť. Zo širokého portfólia výškovo nastaviteľných stolov Vám radi pomôžeme a poradíme s výberom toho správneho ako najlepšie riešenie pre Vás. Prípadne Vám vyrobíme stôl na mieru podľa možností. Nechajte nás vytvoriť zdravšie pracovné prostredie vzhľadom na celkový priestor. 

Pridanou hodnotou môže byť pre Vás 3D vizualizácia s umiestnením nábytku priamo vo Vašich priestoroch.
Cenovú kalkuláciu ako aj 3D grafický návrh Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb. 

V prípade, ak sa Vám páči naša služba, alebo ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, konfiguráciu, iné farebné prevedenie, doručenie s montážou a pod...), kontaktujte nás. 

 

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

FLIP BOOK START

POZRITE SI KATALÓG

PDF FLIPBOOK INSTALLED

FLIP BOOK END

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

N2FiYzI0Mj