Používame súbory cookies pre uľahčenie prehliadania našich stránok, zlepšenie služieb a k analýze návštevnosti. Viac informácií
Ok

Úvod » Kancelárske kreslá » Kancelárske kreslo Lacerta


        

Kancelárske kreslo Lacerta

 

Dostupnosť: do 14 dní
Číslo produktu: OFF00
Farba sieťoviny
cena od bez DPH : 685,00 €
cena od s DPH (20 %):
822,00 €

Vysoko komfortná, robustná, ergonomická, manažérska kancelárska stolička, vyrobená z prvotriednych materiálov v nadčasovom dizajne.

Sedák, operadlo a opierka hlavy sú čalúnené veľmi pevnou a kvalitnou samonosnou sieťovinou, ktorá môže byť v troch farbách – antracit, čierna a modrá. Pružná samonosná sieťovina Vám zabezpečí pohodlné mäkké sedenie a zároveň oceníte celodenné vetranie chrbta. 

Zdravý a pohodlný spôsob sedenia získate nastavením polohy opierky hlavy, bedrovej opierky, či nastavením polohy podrúčiek, ktoré sú vyrobené z mäkčeného polyuretánu. Kostra stoličky je kovová s nosnosťou až 150 kg. Základom je päťramenný kríž, ktorého súčasťou sú pogumované kolieska vhodné na pevnú, či kobercovú podlahu.

Kvalitná a jednoducho ovládateľná synchrónna mechanika Vám umožňuje nastavovať súčasne sedák aj chrbtovú opierku. Ponúkajú sa Vám 4 polohy, stačí mechaniku zafixovať tak, ako Vám to práve vyhovuje. Okrem toho si jednoducho nastavíte aj silu protiváhy, ktorá Vám umožní sedieť stabilne, alebo sa jemne hojdať.

Pokiaľ neradi robíte kompromisy a viete, že pracovný čas chcete tráviť s ohľadom na svoje zdravie a maximálny komfort, tak toto je Vaša najlepšia voľba.

Možnosti nastavenia:

  • Synchrónna mechanika – sedák a chrbtová opierka súčasne.
  • Nastavenie sily protiváhy.
  • Opierka hlavy - výška, uhol.
  • Bedrová opierka - výška.
  • Sedák - výška, hĺbka, uhol.
  • Podrúčky - výška, hĺbka, uhol, rozstup.


Certifikát štátnej skúšobne o zhode s ČSN EN 1335-1:2000 a ČSN EN 1335-2:2009

V prípade, ak potrebujete niečo špecifické (množstvo, doručenie a pod...), kontaktujte nás.
Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme na mieru podľa Vašich potrieb.

Zároveň dávame do pozornosti, že toto manažérske kancelárske kreslo máme v showroome vystavené. Príďte si pocit pohodlia vyskúšať.

KONTAKTY

Rstudio s.r.o.

Adresa: Rybníková 550/14

PSČ: 917 01 Trnava

Email: rstudio@rstudio.sk

Telefón: 033 550 54 82

MzgyM